Nedir

Sözlük Scripti

Sözlük Scripti birkaç dakikada kendi sözlük sitenizi ayağa kaldırmanızı sağlayan profesyonel bir yazılım paketidir. İçerisindeki dil paketleri, tema seçenekleri, eklentileri ve gelişmiş yönetim mekanizması ile oluşumunuzu tam anlamıyla kontrol etmenizi sağlar. 

Sözlük scripti popüler programlama dili PHP ile yazılmıştır ve veritabanı olarak MySQL'i kullanmakadır. 2005 yılından beridir geliştirilmekte olan Sözlük Sistemi bir sözlük komünitesinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış bunu yaparken sunucunuzu minimum şekilde kullanmayı amaçlamıştır. Kısacası Sözlük Sistemi bir sözlük oluşumu isteyen ve bunu yaparken profesyonel bir yaklaşım arayan herkese hizmet etmektedir.

Kolayca Adapte Olacaksınız

Sözlük Sistemi kurulumundan sonra yazılımcıya ihtiyaç duymadan yaşamını sürdürebilir. Fazla ayara gerek duymadan içeriğinizi kontrol edebileceğiniz gibi eklentiler ile sözlük kullanıcılarına yenilik sunulabilir. 
 

Özelleştirilebilir

Yapısındaki dil dosyaları sayesinde sistem metinleri kolayca özelleştirilebilir. 
 

Modüler

Gerek tasarım gerek yapı olarak esnetilebilir özelliklere sahip sözlük dilenirse kolayca yeniliklere uydurulabilir durumda. Ek yazılımlar ile gelişmiş yedekleme aparatından sohbet uygulamalarına pek çok modülle bütünleşebilir durumda. 
 

Altapı

PHP ile programlanmış olan Sözlük Sistemi'nin verileri MySQL'de saklanmaktadır.

Kurulum

Sözlük Sistemi müşterilere belirtilen süre içinde belirtilen hosting üzerine kurulur ve anahtar teslimi yapılır. 

Destek

Sözlük Sistemi copyright'ı kabul edilen footer kısmında yer alan link kaldırılmadığı müddetçe sözlük projesi lisanslı bir Sözlük Sistemi projesi olarak kabul edilir ve destek devam eder. 
 

Güncellemeler

Sözlük Sistemi yukarıda belirtilen copyright kuralına uyan müşterilere hotfixleri ücretsiz dağıtır. Bunun yanında periyodik güncellemeler ve ek istekler ücrete tabidir. 
 

Hosting

Full paket seçildiği takdirde sözlüklere özel ayırdığımız sunucumuzda size bir yer açarız. 

Domain

Sözlük Sistemi paketi içinde domain (alan adı) bulunmamaktadır.